Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!

23 јун. 15:50
Linku:
, ,

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

500 МКД / месечно

30 јун. 17:45
Linku:
, ,

Se izdava stan vo centar na Skopje vo Debar Maalo

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2

Денес 16:48 ,

Namesten stan vo centarot na Ohrid 57m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:18
Linku:
, ,

Stan od 78m2 vo Novo Lisice

955 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:04 , ,

Stan od 80m2 vo Zelezara

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 80
Денес 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 15:38 , ,

Stan 57m2 Kisela Voda

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:38
Linku:
, ,

Stan vo Cair

760 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:38 ,

Kuka vo Ohrid

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 15:38 , ,

Deloven prostor na Vodno blisku do OU Koco Racin

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 15:38
Linku:
, ,

Complex Verina for rent se iznajmuva 210m2 appartment

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 14:48 , ,

Se izdava garsonjera Centar

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:36 , ,

Se prodava kuķa vo cair

115 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 14:29 , ,

ОДЛИЧНА ПОНУД

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:24 , ,

ITNO PRODAVAM STAN

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 14:13 , ,

Se izdava stan vo Centar Univerzalna Sala

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Денес 14:12 , ,

Se iznajmuva stan na pocetok na Vodno

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 13:57 , ,

IZDAVAM NAMESTEN STAN 37m2 vo RASADNIK KISELA VODA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:32
Linku:
, ,

Se izadava luksuzen stan vo Porta Karpos 4 (Plateni smetki)

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:31 ,

Se izdavaat udobni sobi vo Ohrid

400 МКД / дневно

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации