Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба, издавање и купување на станови во Македонија - Pazar3 stanovi


Најсеопфатниот онлајн простор за огласување на станови во Македонија претставува Пазар3.мк. Мал стан, дуплекс, стан во изградба, празен стан, наместен стан, стан во Скопје, стан во Охрид, стан во Битола - илјадници огласи за Pazar3 stanovi кои со сигурност ќе задоволат сечија потреба. Погледнете ги сите огласи или регистрирајте оглас доколку и Вие продавате или издавате стан.Вчера 12:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namestena garsonjera vo Porta Vlae 32m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kozle 54m2 so 1 spalna

81 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Karpos 1 32m2 novogradba

71 040 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten stan vo K Voda 60m2 so 2 spalni

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj bugarska ambasada 87m2 so 2 spalni

152 250 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Klinicki 64m2 so 2 spalni novogradba

121 600 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kozle 46m2 so 1 spalna novogradba

89 400 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Taftalidze 1 56m2 so 1 spalna novogradba

100 800 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan - Duplex vo Bardovci 117m2 so 3 spalni novogradba

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Hipodrom 73m2 so 2 spalni

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Centar 51m2 so 1 spalna Renoviran

104 550 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 80m2 so 2 spalni renoviran

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Вчера 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 48m2 so 1 spalna

64 000 ЕУР

Број на соби: 1
19 апр. 13:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 63m2 so 1 spalna

78 750 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 19:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

Се продава во нов објект во Гостивар

680 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
17 апр. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 27m2 novogradba

51 500 ЕУР

Број на соби: 1
17 апр. 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Karpos 4 59m2 so 1 spalna renoviran

88 500 ЕУР

Број на соби: 1
17 апр. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar 43m2 so 1 spalna

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
16 апр. 16:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan Aerodrom kaj Vucko na kej 50m2 so 2 spalni vo izgradba

84 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
16 апр. 16:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Novo Lisice 76m2 so 3 spalni

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan so galerija vo K Voda 40m2

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
15 апр. 13:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 3 87m2 so 3 spalni Novogradba

147 500 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Zelen Pazar 80m2 so 2 spalni

128 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
15 апр. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 54m2 so 1 spalna

64 800 ЕУР

Број на соби: 1
15 апр. 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Aerodrom 45m2 so 1 spalna novogradba

81 000 ЕУР

Број на соби: 1
11 апр. 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 81m2 so 3 spalni novogradba

137 700 ЕУР

Број на соби: 3
08 апр. 17:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 74m2 so 2 spalni

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 15:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Dame Gruev 56m2 so 1 spalna

51 000 ЕУР

Број на соби: 1
08 апр. 15:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 52m2 so 2 spalni

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dupleks stan vo Kisela Voda 108m2 so 3 spalni

84 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Kisela Voda 48m2 so 1 spalna novogradba

74 000 ЕУР

Број на соби: 1
05 апр. 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4 74m2 so 2 spalni namesten

91 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 апр. 16:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Taftalidze 1 70m2 so 2 spalni novogradba

135 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70

Во категоријата “Pazar3 stanovi” можете да ги погледнете огласите за продажба на стан, купување стан и издавање на стан. Статистиката покажува дека најголем дел од луѓето пребаруваат онлајн, кога се заинтересирани за купување, продавање или изнајмување станови. Времето кога се објавуваа огласи по весници веќе оддамна е поминато. Секој кој што се занимава со недвижности, продава недвижности или купува недвижности, сака да ги искористи придобивките кои ги нуди онлајн огласувањето.Pazar3 stanovi - огласување на станови од страна на агенции за недвижности


Пазар3 нуди специјални бенефити за сите правни лица кои се огласуваат на Пазар3.мк. Во категоријата “pazar3 stanovi”, агенции за недвижности, градежни фирми и агенти за недвижности објавуваат огласи за продажба и/или изнајмување на станови по поволни цени за огласување. Дополнително, секое правно лице има свој уникатен простор на сајтот каде што може да ги огласува своите Pazar3 stanovi за продажба или издавање. На пример, агенцијата за недвижности Casa - Real estate agency, има свој сопствен т.н. мини сајт каде што се прикажуваат сите недвижности кои се нудат за продажба или издавање. Во моментов Casa - Real estate agency има повеќе од 700 огласи за станови.


Покрај оваа агенција за недвижности, Пазар3 сајтот за огласување го користат и многу други агенции за недвижности од Скопје, Охрид, Струмица, Битола и други градови низ земјата. Во моментот на пишување на оваа содржина, на Пазар3.мк активни се повеќе од 270 агенции за недвижности кои секојдневно огласуваат Pazar3 stanovi за подажба и/или изнајмување.

Pazar3 stanovi - огласување на станови од страна на физички лица


За физичките лица, Пазар3 претставува одличен начин за продажба и изнајмување на Pazar3 stanovi избегнувајќи ги високите агенциски трошоци. Големата посетеност на сајтот им овозможува на сите лица лесно и брзо да ги продадат или изнајмат своите станови.За оние кои купуваат стан најважно е да видат добри фотографии од секоја просторија во станот, и да ги добијат сите неопходни информации како што се: површина на станот, кат, местоположба, ниво на опременост, и тип на греење.Доколку продавате стан без професионална помош од агенција за недвижности осигурете се дека сите овие податоци се комплетни.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации