Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Pazar3 stanovi | Продажба, изнајмување и купување на pazar3 stanovi skopje, pazar 3 stanovi, pazar3 stanovi kumanovo, pazar3 stanovi ohrid достапни на Pazar3.

Pazar3 stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан во Штип. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: pazar3 stanovi bitola, stanovi skopje, stanovi aerodrom, stanovi strumica, najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан во Скопје или други градови во Македонија. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

11 апр. 18:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan / deloven prostor

Број на соби: 3
09 апр. 09:43
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 83m2 vo Corner Residence

1 250 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 46m2 so dvor vo Novo Lisice

92 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Онлајн

Огласи за продажба,izdavanje на станови Скопје и цела Македонија


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан. Независно дали продавате stanovi strumica, stanovi aerodrom, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: pazar3 stanovi bitola, pazar3 stanovi skopje, najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje, reklama5 stanovi и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан.


Пребарувај недвижности и станови на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ Скопје, Карпош 1, Каропш 2, Центар, Тетово и цела Македонија од продажба на станови во изградба и спремни luksuzni stanovi, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот стан, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации