Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.

23 јул. 10:37
Линк
, ,

Se izdava moderen stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
03 авг. 15:40
Линк
, ,

Stan 92m2 vo strog centar do Evropski Univerzitet

110 400 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100

Денес 00:39 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar 2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 00:39 ,

SE IZDAVA STAN NA 100m OD EZERO

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 00:08 , ,

Се издава стан во близина на city mall

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 00:03 , ,

Stan od 79m2 vo Kisela Voda

78 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 

Кон почеток