Македонски | Shqip | English |

Скопjе | Живеалишта | Станови

19 септ. 21:14
Линк
, ,

Se izdava nenamesten dvosoben stan 68m2 Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 септ. 19:06
Линк
, ,

izdavan namesten stan vo kompleks MIDA karposh

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 05:28 , ,

Banesë 3 dhomëshe e renovuar ne Qair

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 03:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 02:25 , ,

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 01:37 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Денес 01:26 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 01:20 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3


Кон почеток