Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор prodazba na novi stanovi skopje,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: prodazba na novi stanovi skopje | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 11:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
01 фев. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 3
17 јан. 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi Kisela voda Pripor od 48 do 81m2

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
20 дек. 13:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi od 36m2 do 89m2 vo Skopje

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
26 авг. 12:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVI STANOVI so povrsina od 62m2 do 89m2

Број на соби: 2
09 мар. 14:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVI STANOVI od 51m2 do 77m2

950 ЕУР

Број на соби: 2
17 септ. 12:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo Skopje nova gradba

Број на соби: 3
25 ноем. 18:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stanovi vo Skopje vo centar na Tetovo

Број на соби: 2
19 окт. 17:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI STANOVI VO KISELA VODA

Број на соби: 2
08 авг. 09:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOMPLEKS SONCEVA PORTA SOPISTE NOV VSELIV STAN

850 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
08 авг. 09:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI STANOVI 42m2 - 110m2 VO SONCEVA PORTA SOPISTE

850 ЕУР

Број на соби: 3
14 фев. 23:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STANOVI VO SKOPJE

Број на соби: 3
29 јан. 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Akcija Novi vselivi Stanovi Centar Aerodrom

950 ЕУР

Број на соби: 3
10 фев. 09:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

DOM NUDI STANOVI PRODAZBA IZDAVANJE KAPISTEC

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување prodazba na novi stanovi skopje | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации