Македонски | Shqip | English |

Најголемата база на станови во Македонија - станови огласи


Повеќе од 90.000 станови за продажба и/или изнајмување на едно место! Доколку пребарувате “stanovi oglasi” Пазар3 е вистинското место за Вас! Најголем избор на станови со различна квадратура, ниво на опременост, квалитет на градба, и локација. Регистрирајте оглас доколку продавате, изнајмувате и/или купувате стан, или погледнете ги актуелните огласи за продажба на станови во Македонија.24 јан. 20:08 ,

Stanovi vo Gostivar

Број на соби: 3
02 окт. 19:21 Агенција за недвижности , ,

Se izdava 4 sob namesten stan 130m2 Vodno

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130

Stanovi oglasi - Продажба, купување и изнајмување на станови во МакедонијаТука се огласуваат сите достапни станови за продажба или изнајмување во Македонија. Новоградби, станови во изградба, гарсоњери, евтини станови, мали станови, трособни станови, дуплекс станови и слично. Најголема понуда на огласи за продажба . купување и изнајмување на станови.Stanovi oglasi за продажба и/или издавање


Пазар3 ги поврзува продавачите на станови со илјадници заинтересирани за купување стан или изнајмување на стан.

  1. Регистрирајте оглас
Со едноставниот формулар и процес на регистрација, Вашиот стан може да биде поставен онлајн во само неколку минути.

  1. Бидете видени од илјадници
Пазар3 е посетуван од над 70.000 посетители на дневна база. Дел од тие посетители можеби пребаруваат “stanovi oglasi” и се во потрага по токму таков тип на стан каков што продавате и Вие.

  1. Поврзете се директно со потенцијалните клиенти
Пазар3 овозможува да комуницирате со заинтересираните клиенти лесно и едноставно преку полето за пораки. Заинтересираните клиенти можат да Ве контактираат по телефон или да Ви испратат порака.

Доколку регистрирате комплетен оглас со сите потребни информации околку станот кој го продавате или изнајмувате, со сигурност ќе привлечетe купувачи или потенцијални станари кои секојдневно пребаруваат станови онлајн користејќи ги клучните зборови “stanovi oglasi”. Создавањето на максимална видливост на Вашиот оглас е исклучиво во Ваши раце. Внимателно направете соодветни фотографии кои ќе бидат привлечни и убаво ќе ги претстават сите соби и состојбата на станот. Секој, без разлика дали сте брокер, градежник, или само сопственик кој сака да продава и/или изнајмува станови, може да ги искористи придобивките на онлајн огласувањето на “stanovi oglasi”, со цел брзо и ефикасно да стигне до потенцијалните клиенти.

Stanovi oglasi купувањеКупувањето на стан претставува одлична финансиска инвестиција. Без разлика дали купувате стан за себе, или за издавање, поседувањето на овој тип на недвижност претставува одличен извор на финансиски средства.


Најголемиот огласник на станови, Пазар3.мк, на едно место Ви ги претставува сите достапни станови кои се продаваат во Македонија. Доколку пребарувате онлајн “stanovi oglasi” огласите за продажба на станови активни на сајтот ќе бидат прикажани.Купувањето на стан не е едноставен процес, меѓутоа со Пазар3 платформата за огласување веруваме дека целиот процес ќе се одвива многу полесно и побрзо.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации