Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi Skopje - продажба на станови во Скопје

Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате и купувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија Станови се огласуваат стари и novi stanovi Skopje за продажба во град Скопје. Како и од luksuzni stanovi Skopje до станови со пристапни цени. Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje веднаш!
Вчера 20:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава стан во Аеродром

Број на соби: 2
15 апр. 16:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NAMESTEN STAN

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 апр. 10:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan pozadi TC Diamond Mall - 52m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 08:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 07:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA ODLICEN DVOSOBEN STAN VO PRIPOR-K.VODA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 07:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 07:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PROFAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR DO KATOLICKA CRKVA

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 07:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 07:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава удобен стан карши Алумина

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 05:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СТАН ВО ЦЕНТАР

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 05:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СТАН ВО ЦЕНТАР

6 150 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 03:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан за продажба во центар

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 23:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан наспроти Педагошки Факултет

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Удобно место за живеење

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavame mnogu ubav stan na Vodno

Број на соби: 3
Вчера 21:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Стан во Аеродром 87

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

IZDAVAM GARSONJERA

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 21:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

IZDAVAM STAN VO NASTEL TAFTALIDJE

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 34m2 vo Micurin

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава стан во Аеродром

Број на соби: 2
Вчера 19:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Стан за краток престој/Short stay for rent

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan aerodrom na den i nokevanje

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NOV POLUNAMESTEN STAN VO KISELA VODA

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA STAN 78 m2-DZON KENEDI

950 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA GARSONJERA 25 M2 AVTOKOMANDA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 19:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva prekrasen namesten stan

Број на соби: 3
Вчера 19:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

se izdava namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 18:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 18:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj/Short stay

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 18:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Број на соби: 1
Вчера 18:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Станот е нова градба

Број на соби: 3
Вчера 17:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 17:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Stan vo Debar Maalo

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 17:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче Петров

96 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
Вчера 17:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов стан во Центар !

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се изнајмува опремен стан - 51м2

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 16:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 16:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ВЛАЕ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Огласи за продажба на stanovi Skopje


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува, односно, се врши продажба на stanovi Skopje. Доколку сте заинтересирани за купување на stanovi Skopje и сте во потрага по најдобрата понуда на stanovi Skopje во Скопје и околината Пазар3 е вистинското место за вас.


Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje по различна цена, квадратура, ниво на опременост итн. Клучните зборови како "pazar3 stanovi Skopje," "се продава стан во Скопје", "стан", и "цени на станови во Скопје" ви обезбедуваат лесен и брз начин да пристапите до соодветните огласи. Прелистувајте низ нашите бројни понуди и пронајдете стан кој одговара на вашите потреби и буџет.

Продажба на stanovi Skopje во град Скопје и околните населби


Доколку сакате да погледнете огласи за продажба на stanovi Skopje, односно би сакале да купите stanovi Skopje исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за продажба на stanovi Skopje. Тука можете да сретнете огласи од типот:

- stanovi skopje prodazba

- reklama5 stanovi skopje

- stanovi skopje aerodrom

- oglasi za stanovi skopje

Купување на stanovi Skopje


Купувањето на станови во Скопје претставува одлична инвестициска одлука. Цената на недвижностите во Скопје постојано расте, а поседувањето на stanovi Skopje претставува одлична можност за заработка.

Предности на купувањето станови во Скопје?


Доколку размислувате за купување на стан во Скопје и пребарувате користејќи ги клучните зборови stanovi Skopje, тогаш прочитајте ги следниве предности со кои ќе се соочите при самото купување и живеење во станови.


Прикладни цени - во споредба со градењето на куќи или пак со купување на куќи, трошоците за купување на станови се во голема мера помали од трошоците за куќи, а тоа значи дека би можеле да најдете стан по ваша мера на одлични локации низ Скопје.


Во истовреме, со оглед на фактот што би живееле во зграда, безбедноста ќе Ви биде далеку поголема од онаа на куќите, бидејќи во денешно време скоро во сите згради во Скопје влезовите и околината е опремена со камери кои зналитечно би ја зголемиле вашата безбедност.


Сите сакаме да живееме во "luksuzni stanovi Skopje" и нашата платформа има бројни прекрасни опции за луксузен стил на живот. Од модерни апартмани со современи градби до елегантни вили и куќи со извонредни погледи, ние имаме станови кои ќе ги задоволат вашите потреби.


Огромен избор - во денешно време, Вие нема да се соочите со никакви проблеми при купување на stanovi Skopje, бидејќи тие се достапни на разни населби низ Скопје во најразлични квадратури, стилови и локации!

На Пазар3 ќе можете да купите нови станови, стан со двор, луксузни станови во Скопје, станови во Влае, станови Аеродром, станови во изградба Скопје 2023, нови станови Автокоманда, Центар, Карпош и во останатите населби!


Лесно одржување - во споредба со куќите, за да ја одржувате чистотата на вашиот стан Вие нема воопшто да трошите многу време, бидејќи становите во суштина имаат помала квадратура од онаа на куќите, а во истовреме, влезот на зградите и дворовите ги чистат ангажирани професионалци.


Така да, при откуп на станови, ова ќе Ви биде навистина една од многубројните предности во која сигурно би уживале!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации