Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi Skopje - продажба на станови во Скопје

Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате и купувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија Станови се огласуваат stanovi Skopje за продажба во град Скопје. Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje веднаш!
07 јун. 13:54
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava nov namesten stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 06:00 Станови , Скопjе , Центар

Namesten stan vo Centar -Nova Zeleznicka 95m2, odlicna cena

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:34 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan za kratok prestoj vo Aerodrom sproti American college

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 22:38 Станови , Скопjе , Центар

Prekrasen stan so tri spalni sobi

1 750 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za deloven prostor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:52 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:47 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo strog centar

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 21:33
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava trosoben stan na super lokacija

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 21:04 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se iznajmuva namesten stan 52m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:29 Станови , Скопjе , Центар

Stan centar 88 m2 - стан центар 88 м2

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 19:48
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Издавам стан во Центар

Број на соби: 2
Површина: 80
Вчера 19:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Kisela Voda

82 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 19:20 Станови , Скопjе , Аеродром

se prodava stan vo Aerodrom

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 19:15 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan vo Vlae

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 18:49
Линк
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Prodavam stan vo Hrom

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:19 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan vo naselba Hipodrom

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:19 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava stan vo naselba Hipodrom

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:10 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZNAJMUVA STAN VO AERODROM PALMA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 17:52 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се изнајмува куќа

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:30 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava trosoben stan kaj MVR

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:28 Станови , Скопjе , Гази Баба

Се изнајмува стан во Автокоманда

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:28 Станови , Скопjе , Аеродром

Изнајмувам гарсоњера во Аеродром

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30

Огласи за продажба на stanovi Skopje


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува, односно, се врши продажба на stanovi Skopje. Доколку сте заинтересирани за купување на stanovi Skopje и сте во потрага по најдобрата понуда на stanovi Skopje во Скопје и околината Пазар3 е вистинското место за вас.


Погледнете ги сите огласи за продажба на stanovi Skopje по различна цена, квадратура, ниво на опременост итн. Пазар3 ви овозможува брзо, лесно и едноставно да пронајдете stanovi Skopje по ваш интерес со користење на различните можности за пребарување и филтерите за подредување на огласите.


Продажба на stanovi Skopje во град Скопје и околните населби


Доколку сакате да погледнете огласи за продажба на stanovi Skopje, односно би сакале да купите stanovi Skopje исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за продажба на stanovi Skopje. Тука можете да сретнете огласи од типот:

- se izdava nov stan vo centar
- se izdava stan za kratok prestoj
- se prodava stan vo kisela voda
- se prodava stan do city mall
- se prodava luksuzen stan vo karposh 1


Купување на stanovi Skopje


Купувањето на станови во Скопје претставува одлична инвестициска одлука. Цената на недвижностите во Скопје постојано расте, а поседувањето на stanovi Skopje претставува одлична можност за заработка.


Предности на купувањето станови во Скопје?


Доколку размислувате за купување на стан во Скопје и пребарувате користејќи ги клучните зборови stanovi Skopje, тогаш прочитајте ги следниве предности со кои ќе се соочите при самото купување и живеење во станови.


Прикладни цени - во споредба со градењето на куќи или пак со купување на куќи, трошоците за купување на станови се во голема мера помали од трошоците за куќи, а тоа значи дека би можеле да најдете стан по ваша мера на одлични локации низ Скопје.


Во истовреме, со оглед на фактот што би живееле во зграда, безбедноста ќе Ви биде далеку поголема од онаа на куќите, бидејќи во денешно време скоро во сите згради во Скопје влезовите и околината е опремена со камери кои зналитечно би ја зголемиле вашата безбедност.


Огромен избор - во денешно време, Вие нема да се соочите со никакви проблеми при купување на stanovi Skopje, бидејќи тие се достапни на разни населби низ Скопје во најразлични квадратури, стилови и локации!

На Пазар3 ќе можете да купите нови станови, стан со двор, луксузни станови во Скопје, станови во Влае, станови Аеродром, станови во изградба Скопје 2022, нови станови Автокоманда, Центар, Карпош и во останатите населби!


Лесно одржување - во споредба со куќите, за да ја одржувате чистотата на вашиот стан Вие нема воопшто да трошите многу време, бидејќи становите во суштина имаат помала квадратура од онаа на куќите, а во истовреме, влезот на зградите и дворовите ги чистат ангажирани професионалци.


Така да, при откуп на станови, ова ќе Ви биде навистина една од многубројните предности во која сигурно би уживале!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации