Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор skopje sever,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: skopje sever | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


24 мај 12:18
Линк
Станови , Скопjе , Бутел

SUPER OFERTE NE VERI - SUPER PUNUDA VO SK SEVER

88 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
14 мај 13:31 Станови , Скопjе , Бутел

KOMPLETEN RENOVIRAN STAN OD 103 M2 SKOPJE SEVER

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 мај 17:31 Станови , Скопjе , Бутел

Se izdava stan vo Skopje Sever

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
18 мар. 16:39 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo naselba Skopje Sever

54 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 мар. 21:19 Станови , Скопjе , Бутел

Izdavam 2 soben stan vo Skopje Sever

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
28 фев. 14:57 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 јан. 20:53 Станови , Скопjе , Бутел

Stan od 46 m2

34 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
20 дек. 03:25 Станови , Скопjе , Чаир

Menuvam ili prodavam stan

203 МКД

Број на соби: 2
19 дек. 19:50 Станови , Скопjе , Чаир

PRODAVAM STAN

Број на соби: 2
21 окт. 11:01 Станови , Скопjе , Бутел

Baram stan za kupuvanje

12 окт. 16:44 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdavaat stanovi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 окт. 20:00 Станови , Скопjе , Чаир

Se prodava stan vo Skopje Sever

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 окт. 08:41 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
05 окт. 08:41 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
05 окт. 08:41 Станови , Скопjе , Бутел

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:34 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

777 777 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:34 Станови , Скопjе , Центар

Se Prodava Stan

777 777 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:34 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

777 777 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:32 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

777 777 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:32 Станови , Скопjе , Центар

Se Prodava Stan

777 777 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:32 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

777 777 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:31 Станови , Скопjе , Центар

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:31 Станови , Скопjе , Скопје

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
01 окт. 12:31 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

55 555 МКД

Број на соби: 2
27 септ. 20:31 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
27 септ. 20:31 Станови , Скопjе , Центар

Se Prodava Stan

55 555 МКД

Број на соби: 2
27 септ. 20:31 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

55 555 МКД

Број на соби: 2
27 септ. 20:30 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava Stan

55 555 МКД

Број на соби: 2
27 септ. 20:15 Станови , Скопjе , Чаир

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

67 500 ЕУР

Број на соби: 3
27 септ. 20:11 Станови , Скопjе , Чаир

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 септ. 20:11 Станови , Скопjе , Чаир

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 септ. 20:00 Станови , Скопjе , Чаир

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 септ. 23:44 Станови , Скопjе , Бутел

Prodavam stan

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 11:00 Станови , Скопjе , Чаир

Trosoben stan od 83m2

119 850 ЕУР

Број на соби: 3,5
01 септ. 15:52 Станови , Скопjе , Сарај

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2
01 септ. 15:52 Станови , Скопjе , Скопје

Se Prodava Stan

11 111 МКД

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување skopje sever | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации