Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 2.0 TDI. QUATTRO

8 000 EUR

Shitet nga: Gjorgi 15 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se prodava Audi A4 karavan 2006 so full oprema vo odlicna sostojba so realni 163.000 km napraven golem servis rebrast kais zategaci vodna pumpa ulje filtri itn.Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione