Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi А4 2.0 tdi full oprema reg Moze zamena

5 300 EUR

Shitet nga: Audi 28 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 2.0 tdi
Full oprema
God:2005
Reg do 20.03.2020 so zel karton
Servisirano
Moze zamena
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione