Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto Grande 1.4 benzin so plinski ured -07

2 800 EUR

Shitet nga: Srgjan 07 Maj 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Fiat Punto Grande 1.4 benzin so plinski ured 2007 godina reg cela godina so zelen karton 2800 evra 078266617
Leaflet
Në fillim