Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks -08 face lift

Shitet nga: Dule 20 Qer 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra 1.7 CDTI 101ks 2008 face lift
121.000km servisna kniska
Plateni davackii do reg
Nov uvoz
Prva boja
Proverka kade salate
Tel; 079299540
Leaflet
Në fillim