Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Opel Astra

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 08:46
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra h TwinTop Cabrio

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:38
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

Sot 14:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:38 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 125KS 12.2011 GODINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra gtc 1.6 116hp benzin/plin 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra 1.7cdti 2011 Cosmo

5 790 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

ASTRA J 1.7CDTI - ODLICNA

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

Opel Astra GSI 3.0 V6

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Astra sw 1.6cdti AutoMilano

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 06:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:51 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Astra H GTC 1,4 so plin neuvezena

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 16:23
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL ASTRA GTC OPC LINE NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK 120.000KM

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 09:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

OPEL ASTRA 1.7 DTI 2002 GOD REG NEUVEZUVANA SO OPREMA

1 599 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 08:46
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra h TwinTop Cabrio

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 19:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtip

Се продава Opel Astra G

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 14:02 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

Opel Astra H 1.7CDTi 110ks EURO 5 FACELIFT REG+SERV - 2011

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 10:48 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

Opel Astra 1.7 cdti 92kw Cosmo paket 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 06:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.4 2010 GOD TURBO BENZIN TOP!

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 21:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам Opel Astra 1,4 GL

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 20:47 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110 KS EU6 NOVA KOLA - 18.MT Auto

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 12:17 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel astra h 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:54 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel astra h

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам Опел Астра 1,6 GL

1 350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 05:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtip

Se prodava Opel Astra G

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:23 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI **81KW-110KS***EURO-5***NOVO VOZILO!!!

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
08 Pri 20:19 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.4 BENZIN **74KW-101KS**EURO5***NOVO VOZILO!!!

6 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
08 Pri 20:19 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN 2008GODINA***66KW-90KS***

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
08 Pri 15:08 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Astra 1.6 benzin plin

750 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:48 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

OPEL ASTRA FACELIFT 1.5 DIESEL 105KS 2021g

11 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 07:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

ASTRA J 1.7cdti- 2011g - ODLICNA

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 16:52 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL ASTRA SEDAN AUTOMATIC 2017 NEUVEZENA

9 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 14:10 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

OPEL ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

5 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 12:32 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2011god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 11:22 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Astra innovatio 1.5 DIESEL 105 CH BVM6 EDITION BUSINESS

11 699 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Pri 19:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prilep

Opel Astra 1.7 cdti

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 05:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Opel astra gtc

4 200 EUR

03 Pri 11:13 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ ECOFLEX - 10.MT Auto

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 10:58 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM NOVA -12..MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:56 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra 1.7 CDTI 125ks cosmo 165000km 2011 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra 1.7cdti 110ks 182000km 2011 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 13:30 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra H 1.3CDTI Facelift Full oprema Registrirano 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 05:38 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Centar

Opel Astra 1.7CDTI KAKO NOVO

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 10:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

Opel Astra H GTC 1.3 cdti

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 16:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS COSMO AUTO KODEKS

6 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 16:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS 2012 AUTO KODEKS

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 15:23 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 20:02 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI *** SPORT *** 125 HP

6 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 09:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 04:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

OPEL ASTRA J 2010 1.4

5 400 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Astra | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione