Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 ks autom 4x4 -13

11 000 EUR

12 500 EUR

Shitet nga: FM 16 Mar 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Insignia
Kolata e so nagolemo nivo nal oprema od toj model, avtomatski menuvac, koza, drive-pilot, parkiranje, vozenje vo lenta i mn.dr oprema, vo top sostojba, redovno servisirana, novi letni gumi i novi zimski gumi - 245/45/18, registrirana so z. karton do 05.2020
Motor 2.0.cdti 160 ks
garancija 6 meseci.
Leaflet
Në fillim