Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 4
Alfa Romeo , 33
Alpina , 2
Audi , 696
BAIC , 1
Bentley , 3
BMW , 641
Cadillac , 4
Chevrolet , 34
Chrysler , 1
Citroën , 241
Corvette , 2
Dacia , 28
Dodge , 1
Fiat , 132
Ford , 221
GMC , 2
Great Wall , 10
Honda , 21
Hyundai , 73
Infiniti , 1
Jaguar , 19
Jeep , 51
Kia , 70
Lada , 14
Lancia , 5
Land Rover , 88
Lexus , 24
Lifan , 1
Maserati , 10
Maybach , 3
Mazda , 57
MG , 2
MINI , 28
Mitsubishi , 32
Nissan , 96
NSU , 1
Opel , 369
Peugeot , 326
Piaggio , 1
Porsche , 68
Renault , 245
Rover , 3
Seat , 159
Škoda , 186
Smart , 8
Ssangyong , 3
Subaru , 5
Suzuki , 37
Tesla , 11
Toyota , 112
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 6
VW Volkswagen , 1238
Volvo , 68
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 10:19
Linku:
Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 508 e-HDI AVTOMATIK DSG F1

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 13:30
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X5 xDrive 30d Business AT

66 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Pri 16:17
Linku:
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkup  ·  Centar

Mitsubishi L200 III 4x4 113 kW / 154 ks (2017) 63 000 km

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 20:56 Vetura  ·  BMW  ·  418  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 418d 2.0d 2015 AVTOMATIK

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 590 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.6-hdi(75hp)Full Oprema*Redizajn*17g.

7 490 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:08 Vetura  ·  BMW  ·  630  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 630 gt xdrive so full inter guma

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 730d xdrive so full redizajn inter guma

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

golf gti kako nov inter guma

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:22 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4

19 950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 19:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:15 Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:54 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Shtip

Audi SQ5 2016/2017

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Astra K Cosmo

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 18:31 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 1.8 Hibrid НЕУВЕЗЕНА !

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Jetta 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:44 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 2015 crna boja

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:17 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

E class W212 200 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shtip

Audi A4 S-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24
Linku:
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes E200 CDI

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Online
Sot 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:11 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS ECO-2 NAVIGACIJA LED PATNICKO

8 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:00 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Karposh

KIA SPORTAGE DIZEL 1.7CRDI NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7,5-1,6 tdi 2019 god. Vo perfektna sostojba !!!

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:23
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes-Benz GLE 350 d 4MATIC 9G-Tronic, 272hp, 2019

67 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:13 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Shtip

Seat Arona xcellence 2018

13 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCI 150KS 2018 TITANIUM 7 MESTA

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Kriva Pallankë

Fiat Panda

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:23 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAZDA 3 2.2d 150ks Skyactiv (MOZE ZAMENA)

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 1.6e-HDI 85KW Business AUTO KODEKS

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:20 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLVO V60 D2 2.0D 120KS 2016 MOZE ZAMENA

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT ATECA 1.6TDI 115KS MATRIX-LED (MOZE ZAMENA)

18 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Passat B8 Variant 2.0 150ks 07/2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 Blue-HDi Feel NAVI 2019 god

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 BLUE HDI 100 NAVI S&S SHINE BUSINESS

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroën C3 Aircross 1.5 BlueHDi NAVIGACIJA FULL

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Centar

VW ARTEON 2.0 TDI R LINE FENOMENALEN

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Strumicë

Jeep Grand Cherokee Summit AWD

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:42 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:33 Vetura  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Shkup

Hyundai i40-2013 1.7 Dizel Najfull 6brzini - Mozna Zamena

83 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:07
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW ARTEON 2.0-TDI(240hp)Bi-Turbo(4motion)*DSG"18g.����

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:54 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:52 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione