Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 1.9 TDI 105ks 6brizni SPORT LINE - 07

4 444 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Import SRL 04 Dhj 10:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Import SRL
Suzuki Grand Vitara 1.9DDis 131ks 4x4 - 2008 ZAMENA 7 550 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08 4 950 ЕУР
BMW X3 2.0d 150ks REG NA BG TABLICI - 06 4 700 ЕУР
BMW 118D 122ks 6brizni UNIKAT -05 4 550 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
*НОВО *НОВО* *НОВО*
Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!
Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купите возило за само 20% учество од целокупната
сума и отплата на возилото дури до 84 месеци.

ЛИЗИНГОТ се одобрува за само 30минути од купувањето на возилото !!!

За да аплицирате за лизинг треба да ги исполнувате следниве услови:

-Да имате наполнето 21 година

-Да имате важечка лична карта

-Да сте државјанин на Македонија

Ако ги исполнувате сите наведени услови, може да аплицирате за лизинг.

За да ви олесниме, при издавање фактура за секоја рата,
ќе добиете SMS порака и известување на Вашата e-mail адреса,
како потсетник за претстојното плаќање. Постои можност за автоматско
плаќање на месечната рата којашто ќе ви заштеди време.
Имате можност за предвремена отплата на вкупниот долг.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-преводи на документи

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRIZNI UNIKAT *SPORTLINE* - 2007G
Година на производство: 2007
Километража: 230.000KM
Цена: 4650e
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛО
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Индустриска бр.30 Tregoje në hartë
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179
Leaflet
Auto Import SRL
VW Touran 1.9TDI 105ks 6brzini HIGHLINE 7MESTA -04 0 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5dCi 106ks 6brzini UNIKAT - 08 5 999 ЕУР
Citroen C4 1.6HDi 110ks *FACELIFT* - 2009 0 ЕУР
Lancia MUSA 1.4 Benzin/PLIN (A-TEST) FACELIFT - 11 3 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione