Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS UNITED CHROME EDIT 12.2008g

0 MKD

Shitet nga: Zoran 25 Maj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Се продава!!

марка: VW
модел: GOLF 5
пакет на опрема: UNITED
мотор: 1.9TDI 105ks
менувач: 5 брзини мануелен
гориво: дизел
година на произвотство: 20.12.2008
боја: темно сива металик
километри: 234.500
евростандард: ЕУРО 4

Опрема на автомобилот:
• Борд компјуртер
• Климатроник
• Кожен волан
• Електирка на стакла
• Електирка на ретровизори
• Темпомат
• алумински фелги
• Затемнети стакла
• Сензор за светла
• Халогенки
И многу друга дополнителна опрема!!

•!•Автомобилот е увезен директно од Франција , купен од прв сопственик •!•

-Автомобилот е со 2 клуча и комплетен сервисен историјат кој исто така е воден се до последен километар!!!

-Автомобилот е во перфектна состојба!!!
-Оргинални километри со водена сервисна историја до последен километар!!!

-Врз автомобилот може да се изврши секаков вид на проверка, тест вожња и проверка на лице место од страна на ваш механичар!!!

-Автомобилот е со средена целосна документација до регистрација, извадени тиф и хомологација, преведени документи, и важечки ЦОЛ таблици со времетраење од еден месец!!!

!!!Цената може да се корегира само на лице место по видување на автомобилот!!!

За повеќе информации, контакт телефон:
📞 071/208-222-Зоран
📞 072-307-373-Кростофер

PRO AutoClub ®
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione