Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 -00

1 600 EUR

Shitet nga: golf-4 27 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Oprema:
- Motor 1.4 benzin
-Servo volan
-Airbag 8
-Elektrika na prozori
-Halogenki napred/nazad
-Podesuvanje na volan po visina --ABS=klima
Kolata e registrirana.075651989
Leaflet
Në fillim