Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Shitet nga: ***** 12 Gush 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Se prodava Touran 1.9 tdi 2007 god so full oprema socuvan dosta ,registriran cela godina servisi se zavrsheni garancija za perva farba i mozhe da se proveri kade sakate po vasha zhellba
Leaflet
Në fillim