Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Touran

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 08:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6TDI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 10:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 19:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIC BLUEMOTION NAVI 7 SEDISTA-11

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 16:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 10:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOURAN 1.9 TDI 2010 so 6brzini 7 sedista

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 12:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 11:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Veles

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG

85 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 18:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW TOURAN 1.6 BLUEMOTION

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kumanovë

se prodava

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Çair

VW Touran - 1.9 TDI - 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw AVTOMATIK 7-Sedista 12g. "AVTOCENTAR"

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 07:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shtip

Туран

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW touran

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 00:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup

Vw Touran 1.6 TDI Bluemotion

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Koçan

VOLKSWAGEN TOURAN CROSS TOURAN 2.0TDI 140HP DSG AUTOMATIC

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

wv turan 1.9 tdi 105ks 2009 FECELIFT

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 21:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gostivar

VW TOURAN 2.0 TDI 7 SEDISTA UVOZ OD SVJCARIA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 18:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 DIZEL 2010 GODINA REGISTRIRAN

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kumanovë

Rent a car Marbo Kumanovo

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 06:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

Se prodava touran

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Radovisht

TOURAN 2.0 140 HP DSG 6 BRZINI

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Koçan

Volkswagen Touran 1.6TDI, 105KS - BlueMotion

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 12:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Koçan

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6TDI 116HP BMT DSG AUTOMATIC

15 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Karposh

TOURAN.1.6.TDI.13.GOD AUTOMATIC.7.BRZINI.KAKO.NOVO.FULL

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 05:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Saraj

Touran 2.0 dsg 2009

1 111 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vw Touran 2.0 TDi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 07:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kumanovë

VW Touran comfortline 1.6TDI 105HP

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 13:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Vw Touran Cross 1.9 TDI 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 16:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup

VW TOURAN 1.6TDI COMFORTLINE 7SEDISTA-13

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 23:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kumanovë

Turan

2 500 EUR

31 Tet 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Strumicë

Се продава

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 08:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Strumicë

Se prodava

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Koçan

Туран 1.9

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

Volkswagen Touran 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kumanovë

Touran 2.0 140ks 7 sedishta 2011g

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Touran 2007 dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 01:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gostivar

Touran

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 15:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gostivar

Touran

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 02:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Touran 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Gush 17:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Çair

VW TOURAN 1.9 6brzini odlicna sostojba

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 21:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup

VW Touran 2.0 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 13:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gostivar

VW Touran 1.6 TDI 171000km 2011 automatik DSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 21:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Çair

Touran

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prilep  ·  Dollnen

VW TOURAN 2.0 TDI BLUEMOTION HIGHILINE UVOZ CH

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 15:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Strumicë

Touran 2009 г.

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 18:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shtip

Touran 2004 2.0 TDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 23:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Itno se prodava turan

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gostivar

VW Touran Highline

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione