Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV TROSOBEN 79m2 STAN Taftalidze 1 G Prestig

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MyNewHome-PropertySkopje 10 Shk 09:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
MyNewHome-PropertySkopje
Aerodrom Micurin Trosoben Prazen stan 0 МКД
Kisela Voda Rasadnik Nov 49m2 Stan Faza gradba 0 МКД
AERODROM Micurin Odlicen 44M2 Dvosoben 11 000 МКД
Kisela Voda-Prekrasen Trosoben stan od 60m2 0 МКД
-ПРОДАВАМЕ....
-ТАФТАЛИЏЕ 1 - Г.ПРЕСТИЖ,
-НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН ,
-ВСЕЛИВ ВЕДНАШ
-79м2 -2 СПАЛНИ на 6/9 КАТ со ЛИФТ
-Ориентација-ИСТОК
-Цена по Договор
-Шифра:6161
КОНТАКТ:
078 218 306 ; 077 861 205
mynewhomemk@gmail.com

-------------------------------------
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ
АЕРОДРОМ,ДЕБАР МААЛО,КИСЕЛА ВОДА,ЦРНИЧЕ,ВОДНО,КАРПОШ,КОЗЛЕ
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Лондонска bb Tregoje në hartë
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306 , 077861205
MyNewHome-PropertySkopje
Vodno Trosobni stanovi 50m2/53m2-Zavrsna faza 0 МКД
Ekskluziven dvosoben stan Centar Univerzalna sala 0 МКД
Kisela Voda-Teferic-Prekrasen Dvosoben 54m2-Opremen 0 МКД
Karpos 1 Trosoben 70m2 Vednas Vseliv 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione