Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV VSELIV TROSOBEN KOZLE 71M2

74 550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 19 Maj 17:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
DVOKATNA KUKJA VO TAFTALIDZE , 150 M2 !!! 195 000 ЕУР
ODLICEN STAN NA RUZVELTOVA 97 000 ЕУР
OPREMEN STAN BLIZU EKONOMSKO ,KISELA VODA 40 M2 200 ЕУР
UBAV DUPLEKS STAN SPROTI HOTEL KARPOS 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA STAN VO KOZLE NA ODLICNA LOKACIJA,NOVOGRADBA SO IMOTEN LIST.
STANOT E VO POVRSINA OD 71 M2,TROSOBEN,3 KAT,BALKON...
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
EDINECNA KUKA 212M2 TAFTALIDZE BLIZU NOVA RENT 0 ЕУР
RENOVIRAN I OPREMEN STAN NA VLEZ VO CENTO 45 000 ЕУР
EKSTRA POVOLNA PONUDA NA STAN VO AERODROM 65 M2 47 000 ЕУР
KUKA VO ELITNIOT DEL NA BARDOVCI 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione