Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan vo Kisela Voda

85 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 04 Shk 13:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
sifra 3/9196 K.Voda (posle rampa) se prodava stan 100m2 so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna,kupatilo plus wc, na 3/8 kata so lift. Ima edna golema terasa od 12m2 koja e zagradena. Stanot e so parno i gleda na jug i zapad. Zgradata e od 1972 godina, stanot e delumno renoviran. Ima sopstven parking na zgradata. Cena 85000 evra so moznost za dogovor.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava novogradba vo Aerodrom 2-soben 270 EUR
Se izdava namesten stan vo Centar 400 EUR
IZDAVAME STAN NA VODNO DO SLOVENSKA AMBASADA 350 EUR
Se izdava luksuzen stan Taftalidze 1 600 EUR
Në fillim