Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa

Drug model , 46
GTS , 10

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Sht 13:56 ,

Vespa GTS 250

2 900 EUR

Viti: 2010
26 Dhj 05:39 ,

Se prodava

400 EUR

Viti: 2006
20 Gush 09:27 ,

Skuter Vespa

350 EUR

Viti: 2008
13 Mar 18:59 , ,

Motor Vespa 150 cc

Viti: 2007
17 Sht 16:48 , ,

Vespa 125 cc

Viti: 2010
13 Qer 20:53 ,

Vespa

20 000 MKD

Viti: 2005
25 Maj 01:17 , ,

VESPA OCHER 150CC

350 EUR

Viti: 2007
22 Pri 10:25 , ,

Vespa Sei Giorni

6 200 EUR

Viti: 2018
25 Dhj 21:09 , ,

Vespa Piaggio

5 000 EUR

Viti: 2014
11 Gush 17:31 ,

Vespa 125

650 EUR

Viti: 2007
23 Korr 18:36 ,

Jonway 150cc

400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
23 Maj 11:45 Shitorja ,

Vespa PX

1 850 EUR

Viti: 2014
17 Maj 13:53 ,

Dva Skuteri

Viti: 2000
01 Maj 03:12 ,

Indian 50cc pali vozi

200 EUR

Viti: 2006
11 Mar 13:03 , ,

ER SI Yamaha zuma 150cc

700 EUR

Viti: 2012
18 Jan 01:23 ,

Arora 150cc

199 EUR

Viti: 2008
18 Nën 09:32 , ,

Skuter 150cc

420 EUR

Viti: 2006
16 Sht 14:36 , ,

Yiying 150 cc

300 EUR

Viti: 2008
05 Korr 23:28 , ,

Vespa

Viti: 2006
10 Pri 23:23 , ,

Vespa GT 200

2 100 EUR

Viti: 2004
25 Sht 21:41 , ,

VESPA 150cc -14

450 EUR

Viti: 2014
10 Qer 14:35 , ,

Vespa 150cc -06

250 EUR

Viti: 2006
30 Maj 09:38 , ,

Vespa -91 150cm3

500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
24 Maj 08:23 , ,

Vespa Longia -07

300 EUR

Viti: 2007
23 Mar 21:55 ,

VESPA ODLICNO SOCUVANA

430 EUR

Viti: 2008
23 Mar 13:00 ,

Vespa vo super sostojba

250 EUR

Viti: 2010
08 Shk 18:35 , ,

Vespa -07 itno

250 EUR

Viti: 2007

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione