Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Audi , 2818
Opel , 162
BMW , 102
Peugeot , 78
Renault , 62
Ford , 52
Citroën , 47
Seat , 39
Fiat , 36
Alfa Romeo , 28
Toyota , 21
Mazda , 16
Nissan , 16
Hyundai , 13
Kia , 9
Škoda , 9
Honda , 5
Chevrolet , 4
Suzuki , 4
Lancia , 3
Jeep , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: audi a4 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 17:40
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-LINE 2019g

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:23
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 17:58 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:23
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:55 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:54 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:51 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

50 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI BIZNIS AVTO MIRO

16 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 115KS N-CONECTA AVTO MIRO

16 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 REDIZAJN FABRIKA 2012 GOD 2.0 TDI

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

Audi A4 S-Line 2.0 tdi 103kw 140ks 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 3.5 TDI-S LINE,FULL,LED,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:07 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 09:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

20 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 09:22 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi S-Tronic AutoMilano

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 08:53 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 08:52 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 08:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A4 B8 MODEL 2.0 TDI 2009 GOD PRV SOPSTVENIK

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 19:12 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ohër

PORSCHE CAYENNE 3.0D 245 KS NAVI LED NOV UVOZ NOV-11.MT Auto

25 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:27 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS ECO 70000 KM !!! - 12..MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Pri 16:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:27 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET AVEO 1.3CDTI LT+ PERFEKTNA

4 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 14:08 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Kriva Pallankë

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 13:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 13:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 12:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 S-LINE 2.7 TDI.Automatic.AVTO NIKI.FULL.

8 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 09:10 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 09:09 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Shkup

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 16:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A4 2010 2.0 TDI 100 Kw 136Hp

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 12:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI AUTOMATIC PANORAMA LED 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kërçovë

Audi A4 2.0 TDI QUATTRO 2012/13 automatic

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kumanovë

AUDI A4 2.0 TDI - (2008/09) - 150hp

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Audi A4 Audi A4 Audi a4 Audi a4 audi a4 Audi a4 Audi a4 Audi a4 audi A4 Audi a4

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione