Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Opel , 14
Audi , 5
Peugeot , 5
Hyundai , 4
Ford , 3
Renault , 3
Seat , 3
BMW , 2
Lada , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Kia , 1
Smart , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polovni avtomobili , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: polovni avtomobili | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Qer 09:51 Shitorja , ,

Renault Clio R 1.5dci klimatronik 2011 Avto Niki

3 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Qer 09:51 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI full 2008 Avto Niki

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 09:28 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI klimatronic 2007 Avto Niki

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 20:07 Shitorja , ,

NONDA ACCORD 2.2 CDTI 2008 GOD FUL OPREMA STAKLO

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 20:21 Shitorja ,

Broker Auto

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 00:18 ,

Polovni delovi za povekje avtomobili

100 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 11:08 Shitorja ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 17:53 ,

GOLF 5 EDITION 2007

5 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:25 ,

Se prodava golf 5 2008godina GT OPREMA

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 18:40 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 TDI 75 KS -07 FULL OPREMA ODLICNO

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 19:57 ,

SEAT IBIZA 1.9TDI 6BRZINI FR-SPORT 191000km MAKSAUTO

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 22:21 , ,

Kupuvam Otkupuvam vozila koli avtomobili od site m

6 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Sht 19:05 ,

VW GOLF 6 2.0TDI 80kw 110ks EDITION MODEL MAKSAUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 18:57 ,

FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM 162000km -10 MAKS AUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 09:17 ,

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 10:01 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti 2006 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 10:53 Shitorja , ,

Hyndai IX 20 2013 GOD 1.4 CRDI FUL OPR KAKO NOVA

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 20:01 Shitorja , ,

OPEL ASTRA GTC 1.4 TVINPORT -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 09:59 Shitorja , ,

OPEL ASTRA G -06 1.4 TVINPORT KAKO NOVA

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Pri 22:13 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI MULTIJET -05 NOVA KOLA

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 22:33 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.9CDTI COSMO OPREMA -07 KAKO NOVA

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj polovni avtomobili | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione