Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pazar5 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: pazar5 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 12:34 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 130KS 2018 ENERGY GRAPHITE 90.000KM

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI S/S ECOFLEX "NAVI"

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES E 320 CDI 204KS GOD -04 AUTOMATIC AVANGARDE UNIKAT

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

prodavam

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES B 180 CDI 109KS GOD -08 SPORT 6 BRZINI NOVO FULL

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA UNIKATTT MODEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:10 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава PEUGEOT PARTNER

6 900 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:10 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj pazar5 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


 • Pazar5 во категорија Vetura
 • pazar5 во категорија Vetura | Opel
 • Pazar5 во категорија Makina
 • Pazar5 во категорија Makina
 • Pazar5 во категорија Banesa
 • Pazar5 во категорија Autopjesë dhe Pajisje
 • Pazar5 во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
 • pazar5 во категорија Motoçikleta (mbi 50cc)
 • Pazar5 во категорија Makina bujqësore dhe pyllore
 • Pazar5 во категорија Imobiliare dhe vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione