Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Yugo

10 , 55
101 , 89
128 , 3
1300 , 8
1500 , 6
750 , 4
AR 55 , 18
Yugo 45 , 123
Yugo 55 , 209
Yugo 60 , 7
Yugo 65 , 15
Yugo Ciao , 1
Yugo In L , 17
Yugo Tempo , 50

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Yugo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Qer 18:26 ,

Yugo Tempo 1.1 jugo 55 TNG Registrirano

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Qer 14:29 Shitorja , ,

Yugo Florida 1.4 atest plin

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Qer 14:25 Shitorja , ,

Jugo Florida 1.3 atest plin

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Qer 14:24 Shitorja , ,

Yugo Florida 1.3 atestiran plin 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Qer 14:23 Shitorja , ,

Yugo Florida 1.4 atest plin 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Qer 23:00 , ,

yugo 55

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 00:32 , ,

PRODAVAM KOLA VO OD LICNA SOSTOJBA

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 20:36 Shitorja , ,

Yugo 55 od 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Maj 19:54 , ,

Yugo 55 1987

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 18:56 , ,

Yugo 55

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 15:50 ,

Yugo koral 45

200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Maj 19:27 , ,

Yugo 55

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 14:05 ,

Yugo 1.1 EFI

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Pri 21:29 ,

Yugo 1.1

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Pri 21:05 , ,

Yugo Tempo 1.1

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 21:05 , ,

Yugo Tempo 1.1

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 14:49 , ,

Yugo Tempo 1.1

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 20:57 , ,

Yugo 55 1991

35 000 MKD

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 14:11 , ,

Yugo 1.6 benzin i plin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Mar 18:51 , ,

Yugo 55 1991

35 000 MKD

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Mar 22:10 ,

Yugo 45 registrirano

Viti: 1984
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 18:22 , ,

Yugo 55 od 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 07:32 Shitorja , ,

Yugo 55 America plin a test registrirano zamena

530 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 15:20 , ,

Yugo 55 1991

29 000 MKD

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Jan 18:52 , ,

Otkup na avtomobili

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Jan 22:33 , ,

Yugo 60 1.1i 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 17:22 , ,

Yugo 55 benzin i plin 1990

30 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Dhj 22:53 ,

prodavam yugo tempo 1996 top sostojba registrirano

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 21:17 , ,

Yugo 45 benzin 1989

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Nën 13:26 Shitorja , ,

Yugo Koral 55 plin registrirano

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Tet 19:51 ,

Се продава Yugo 45.

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 00:52 , ,

Yugo Florida so skoro nov motor

200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:07 , ,

Скопје

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:07 ,

Yugo Coral 45 55 masina

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 20:42 , ,

Se prodava

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 11:48 , ,

Yugo 45 benzin 1989

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 09:12 ,

Yugo 1.1 E FI

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Sht 02:30 , ,

Се продава Југо 45

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 22:34 , ,

СЕ ПРОДАВА YUGO

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 13:17 , ,

Yugo 45

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 13:21 , ,

Yugo 65 EFI

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 11:57 Shitorja , ,

Ekstra Yugo Tempo 55 novi gumi registrirano

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 14:35 ,

Yugo Coral 55 benzin 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Qer 18:56 ,

SE prodava Yugo

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Qer 22:48 , ,

Prodavam Yugo 45

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 19:46 , ,

Yugo vo odlicna sostojba

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Pri 20:50 , ,

Продавам Yugo 45

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 18:42 , ,

prodavam yugo

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 18:30 , ,

Yugo 55 sočuvano

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Mar 08:50 , ,

Prodavam zaribano yugo 55 dobra skolka so prevod

7 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Yugo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione