Македонски | Shqip | English |

Hyundai Coupe

Се продава од: Mitko 12 јул. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР   2 100 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Coupe
Voziloto e vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток