Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Hyundai | Охрид

Accent , 13
Atos , 1
Coupe , 1
Galloper , 1
Getz , 2
Santa Fe , 1
Sonata , 1
Trajet , 1
Tucson , 6
i10 , 2
i20 , 1
i30 , 5
ix35 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Hyundai | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Охрид

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:31 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Охрид

HYUNDAI GETZ 1.1 70 KS KLIMA 5 VRATI UNIKAT - 08.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:06 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
26 јан. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

HYUNDAI I30 1.4 80kw

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 15:09 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Охрид

Hyundai i20 prva boja ne od uvoz registrirano

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 23:49 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai accent

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
25 септ. 18:46 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent 1.3

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 30 000 - 34 999
24 септ. 13:13 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent 1.3 (5L/100km gradska plin)

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
23 септ. 14:34 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent 1.3 Trosi 3 denari na 1 km.

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 авг. 12:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Охрид

Hyundai i 10 Plin a test registracija prva boja

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 јул. 22:57 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent 1996

24 000 МКД

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 11:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent LS odlicno socuvan

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 18:47 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Atos  ·  Охрид

Se prodava

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 фев. 14:52 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Охрид

HYUNDAI TUCSON -06

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
13 окт. 20:26 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 19:27 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Охрид

Hyundai Tucson -07 2.0 4x4 140ks ITNO

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 03:45 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Охрид

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 03:45 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Охрид

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4 full oprema

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
19 фев. 06:54 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Охрид

Hyundai Tucson -07

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
05 фев. 19:41 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 66 KILOVATI

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 окт. 23:28 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai i30 benzin plin -11ALEK PRODADENA

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
12 јул. 20:13 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Охрид

Hyundai Coupe

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 12:06 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Охрид

Hyundai Santa de GLs srdi/16 v

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 мар. 18:40 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Охрид

Dzip Hyundai Galloper

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 12:14 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai i30

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
07 јун. 21:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Охрид

Hyundai Coupe 2.0

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 21:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Охрид

Hyundai 2.0 Coupe

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 04:36 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
10 ноем. 19:44 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Охрид

Hyundai Getz 1.5 crdi Najekonomicen i izdrzliv -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 12:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 20:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

HYUNDAI ACCENT -06 vo odlicna sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
08 апр. 05:22 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

HYUNDAI ACCENT -06 vo odlicna sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
14 фев. 00:53 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 02:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Trajet  ·  Охрид

HYUNDAI TRAJET -01

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 12:09 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Охрид

Hyundai Accent -09

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
24 јун. 20:29 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Охрид

HYUNDAI SONATA 1.8 AC -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 19:17 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Охрид

Hyundai i10 ZAMENA ZA PIKAP - 08

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
04 мар. 10:48 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Охрид

Hyundai Tucson -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Hyundai | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации