Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 dizel 2.0

3 500 ЕУР

Се продава од: Iva 25 септ. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A2
Se prodava Audi A3 vo odlicna sostojba
Registriran do septemvri mesec
So dve vrati
Bez zameni
Leaflet
Кон почеток