Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 TDI -04 CISTO NOVO

0 МКД

Се продава од: Mario 10 мар. 06:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
NOVO NA PAZAROT AUDI A3 2.0 TDI- 04 POSEDUVA VISOKO NIVO NA OPREMENOST SO NOVIOT MOTOR OD OPREMA POSEDUVA - FABRICKI TONIRANI STAKLA - ESP - SERVO - KLIMATRONIK - CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO ALARM - ELEKTRIKA NA PROZORI - SENZOR ZA DOZD - VOZDUSNI PERNICINJA NAPRED I NAZAD - SVETLA ZA MAGLA - BRANICI VO BOJA NA KAROSERIJA - VISINSKO PODESUVANJE NA VOZACKO SEDISTE - SPLIT VITKANJE NA ZADNITE SEDISTA - NOVIOT ENTERIER - I USTE MNOGU OPREMA ****KOLATA E NOV VNOS NE E STOENA PO PLACEVI**** ****VOZILOTO E UVEZENO PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I NAPRAVENA HOMOLOGACIJA **** ****KOLATA E SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE SO PREKRASEN ENTIRIER I PERFEKTEN MOTOR BEZ FARBANICI DOJDETE I UVERETE SE**** ****KOLATA E NA REALNI KILOMETRI MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE**** ***** -KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO ***** CENA PO DOGOVOR*****
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации