Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3

5 555 ЕУР

Се продава од: Ilija 22 авг. 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 S line 1.9 TDI 105 KS 4/5 vrati redisign kozen salon aluminiumski bandasi 17 vo odlicna sostojba registriran do Avgust 2018 godina na bugarski tablici
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации