Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 SPORTBACK 1.9 TDI 105 KS

Се продава од: AUDI 08 јун. 09:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Audi A3 sportback 2005 god so najekonomicniot motor 77 kw 105 ks,full oprema,prva boja,registrirano cela godina,napraven servis,dva kluca ,moznost za proverka vo servis po vasha zelba.
MOZNOST ZA ZAMENA.
Нема посетени огласи
Кон почеток