Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 s-line

8 500 ЕУР

Се продава од: Ljupco 18 фев. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Prodavam audi a4 s line donesen od Germanija so makedonski tablici od 18.02.2018 .
Audito e so full oprema .ima navigacija , a testirana kuka ima zimski i letni gumi so servisna kniska .
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации