Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chrysler 300c 3.0CRD -06

Се продава од: Fuga 14 јул. 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Chrysler
Модел
300C
Prodavam Chrysler 300c Disel 3.0 v6 donesen sega od svajcarska reg plus zelen karton..so naj full oprema servisiran sega staveni 4 novi gumi..Koza navigacia klima siber 22 alu bandasi radio cd mp3 elektronski stakla dva kluca..i drugi opsi..

Monzna e zamena..
Кон почеток