Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 2009

3 600 ЕУР

Се продава од: Ordance Ristov 10 дек. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
1.6 dizel
Registrirana do 17.12.2020
ABS, parking senzori, klima ured, original radio, maglenki, bluethoot, elektrika na stakla, letni i zimski gumi i dr
Ordance Ristov
078455369
Leaflet
Кон почеток