Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Ford Focus

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Ford Focus | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Ford Focus

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 15:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:27 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:44 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

Ford Focus Titanium 66kw kamera

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:08 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD FOCUS 1.5 DIESEL 120 BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

13 200 ЕУР

Година: 2021
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:47 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 21:28 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FOCUS 1.0

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 18:07 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

13 099 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 10:51 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Forf focus

1 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

13 099 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

Ford Focus 1.6TDCi TITANIUM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 18:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Свети Николе

Se prodava ford focus

3 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 03:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кочани

FORD FOCUS 1.5 TDCi, 120 KS, neuvezuvana, MiDa Motors

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
26 фев. 22:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FOCUS 1.6TDCI 2011 REDIZAJN FABRIKA

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 15:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

СЕ ПРОДАВА FORD FOCUS STYLE 1.6 TDCI

4 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 14:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.6 tdci 90 KS 2006god Avto M&S

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 18:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

Ford Focus 1.6TDCi 90ks GHIA/SHIBER *MOZNOST NA RATI* - 2011

5 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 17:44 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FOCUS 1.6 TDCI ECO 90K.S MOZE ZAMENA I NA RATI

4 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 11:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Куманово

Ford Focus 1.6 dizel

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 21:04 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW-08 god PERFEKTEN

3 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW. TREND LINE MODEL

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 00:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Focus 2009

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 17:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FOCUS KARAVAN 1.6 TDCI 2007G

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FOCUS 1.4 TNG

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 11:19 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Центар

FORD FOCUS 1.5 TDCI, Dekemvri 2018, DIZEL, 1500cc, 70 KW!

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
21 фев. 10:35 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 20:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово  ·  Боговиње

Ford Focus 1.6 dizel 2010

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:21 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOCUS 1.6 TDCI ××× FACELIFT MODEL 2011 ××× 66 KW

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 20:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Focus 1.6TDCI 115hp 2011g 6 BRZINI

6 890 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 17:30 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Бутел

FORD FOCUS 1.6 TDCI

6 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 16:21 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Ford Focus 1.6tdci 2007god.

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 фев. 16:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Ford Focus 1.6tdci 2007god.

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 15:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово  ·  Боговиње

Se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 05:31 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford focus 1.6i odlicen komplet servisiran

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 15:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Бутел

FORD FOCUS 1.6 TDCI

4 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 фев. 01:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Струмица

Се продава Ford Focus

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 01:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus -2005

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 04:17 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS - Reg..Prva boja..Registriran

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Focus 1.6 TDCi Titanium Avto Plac Dirala Avtomobili

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 12:10 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Ford Focus

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 18:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus Kabriolet

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 14:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Se prodava

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 10:00 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Петровец

Ford focus fokus /opel polo vw golf seat corsa

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 04:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava FORD FOCUS 1.6

6 800 МКД

14 јан. 21:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA FORD FOKUS 2015 NEUVEZUVAN

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Ford Focus | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации