Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Се продава од: Memic 26 ноем. 22:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ford
Модел
Kuga
Ford Kuga titanium prva raka pominati 134000 km
Ful optera ima i kuka nova nekoristena kolata e od Svajcarija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации