Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Kuga

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Kuga | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 10:50
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0 Dizel 140KS 2009

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 12:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga Style 1.5 TDCi 120KS NEUVEZENA

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
21 фев. 10:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0 Dizel 140KS 2009

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Kuga Titanium 4x4 2.0TDCi AT

23 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
13 фев. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PANORAMA PDC -11.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 21:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Тетово

FORD KUGA

9 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 04:11 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Куманово

Ford kuga 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 14:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Велес

Ford Kuga 2.0 2015 150ks AWD4x4

13 999 МКД

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 18:04 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Радовиш

☑ Ford Kuga 2.0TDCI TITANIUM ☑

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 22:24 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Kuga 2018

25 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
02 јан. 22:03 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар

fORD kUGA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 13:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Струмица

FORD KUGA 2.0d / 163hp

11 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Струга

Ford Kuga

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 22:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

Samo viber

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 20:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Велес

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 јул. 11:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SUV Ford Kuga 2016

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 16:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0 dizel 2010

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 23:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Струмица

Se prodava

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 09:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ford Kuga 2.0 4x4 pa Dogan full opsione Automatik

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 21:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Центар

Ford Kuga

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 23:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Прилеп

Ford Kuga 2018/19 1.5 125ks 50.000km

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
28 јун. 01:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Прилеп

Ford Kuga 1.5 125ks 2018/19 55.000km

18 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
28 мај 22:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Прилеп

Ford Kuga 2018 1.5dci 125ks 50.000km

18 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
16 мај 22:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4 120kw 2011 automatic PowerShift

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 23:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Прилеп

Ford Kuga 2018 1.5 125ks 50.000km

18 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
25 мар. 22:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Куманово

Ford Kuga 2.0TDCi titanium line top so originalni 94.000km

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
24 мар. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0tdci titanium 2011

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 13:19 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Велес

Ford Kuga Titanium 2.0tdci 2010

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 13:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар

Ford Kuga

8 700 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:49 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Велес

Ford Kuga Titanium 2.0 TDCI 4x4 panorama unikat full

8 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 03:42 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Штип

Ford Kuga - 2.0TDCi , 140ks - 12

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 00:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар

Ford kuga

378 342 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
28 авг. 21:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA FORD KUFA 2009 CDTI 2.00

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 10:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Центар

Ford Kuga -16

16 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
23 јан. 14:10 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Kuga -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Kuga 2.0

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
12 јан. 14:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар

Ford Kuga -10

9 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан. 23:00 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD KUGA -09 CDTI 2.00

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар

Ford Kuga

10 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 18:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD KUGA -09 CDTI 2.00

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 20:54 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Радовиш

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 18:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 02:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Тетово

Ford Kuga 4X4

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
14 јун. 02:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Тетово

Ford Kuga TDCI 4X4

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
18 мај 20:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD KUGA

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Тетово

Ford Kuga Titanium 4X4 TDCI

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
01 јан. 03:17 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Куманово

Ford Kuga Titanium

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 20:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Гостивар

Ford kuga 2.0 140cv

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 21:31 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ford KUGA 2.0TDCI -11

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 20:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Kuga

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
12 фев. 19:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Сарај

FORD KUGA 2.0 Dizel 4x4 FULL

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Kuga | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации