Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

1 234 ЕУР

Се продава од: Ford transit Sprinter 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Transit
Ford Transit 2.2 Tdi Full Servis Mnogu Socuvan Cena Po Dogovor.
Mercedes-Sprinter Full Servis Mnogu Socuvan Cena Po Dogovor.
Citroen Jumper 2.2 Tdi 2004
Ford Transit 2.5 TUrbo
Ford transit Sprinter
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации