Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford | Тетово

C-Max , 5
Cougar , 1
Courier , 2
EcoSport , 1
Escort , 24
Explorer , 1
F 150 , 1
Fiesta , 41
Focus , 44
Fusion , 5
Galaxy , 3
Ka , 11
Kuga , 4
Maverick , 1
Mondeo , 39
S-Max , 4
Tourneo , 1
Transit , 13

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 15:34
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999

21 фев. 15:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
04 фев. 01:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus -2005

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 21:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Тетово

FORD KUGA

9 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 19:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford mondeo

1 МКД

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 14:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Se prodava

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 11:07 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus 1.8 TDI 2001

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
14 окт. 08:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
31 авг. 18:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 13:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Тетово

FORD ESCORD 1998

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 16:53 Автомобили  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Тетово

Se prodava

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 21:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

shitet vetura ford focus 1.6 tdci, 200.000 km

6 750 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 22:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford mondeo

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 16:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 20:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta 1.5 TDCi 2015 Diesel

7 699 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
12 мај 09:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus 2007 1.6

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 17:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 TDCI 2007

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 12:21 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Тетово

Ford S Max 2.0 tdci

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
21 мар. 16:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus 1.8 TDdi

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 21:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus 1.6

6 780 МКД

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 00:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Transit  ·  Тетово

odlicna ponuda

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
08 ноем. 00:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Transit  ·  Тетово

Ford Transit

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
28 окт. 15:08 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Тетово

Ford S Max 2.0 tdci 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
20 окт. 13:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford mondeo

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 10:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
06 окт. 10:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
02 окт. 21:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Se prodava ford mondeo so najvisoko nivo na oprema

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 авг. 15:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Ka  ·  Тетово

Ford Ka, Kola za pocetnik

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
11 авг. 09:27 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Тетово

Ford S-Max 2.0tdi

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 01:53 Автомобили  ·  Ford  ·  Ka  ·  Тетово

Ford Street KA Cabrio

2 180 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
24 јул. 20:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

FORD MONDEO 1.8 TDCI 125KS

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 04:29 Автомобили  ·  Ford  ·  F 150  ·  Тетово

Ford F150 vo odlicna sostojba

29 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
03 јун. 00:07 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 01:54 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta 1.4 tdci titanium

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 20:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Ka  ·  Тетово

Ford Ka 1.3 efi

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
06 апр. 23:10 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta 1.4 tdci Titanium

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт. 12:52 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta 1.4 benzin 2003

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 13:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta 1994

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
28 септ. 12:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Cougar  ·  Тетово

Ford Cougar 2.5 V6

6 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
20 мај 11:47 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Тетово

Ford S Max 2.0 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
09 мар. 21:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

FORD MONDEO URGJENT

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 13:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo Urgjent Shitet

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 10:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo -05

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 23:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford shitet urgjent

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 13:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
06 фев. 11:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 TDCi 96kw 130 ks 2008

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 18:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus 1.6 tdci ECONETIC

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 14:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 дек. 15:07 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
02 ноем. 13:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово

Ford Fiesta -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 19:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово

Ford Focus

4 450 МКД

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации