Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CRV 2.2 DIZEL LUXERY

8 999 ЕУР

9 999 ЕУР

Се продава од: VASE 10 мар. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Honda
Модел
CR-V
HONDA CRV 2.2 DIZEL LUXERY 2007G KOMPLETNO OPREMEN OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN
OPREMA
KOZEN SALON
AVTOMATKA DIGITALNA KLIAM
AL.BANDAZI
METALIK
EL.STAKLA
PATEN KOMPJUTER
PANORAMA SONCEV KROV
4 NOVI ZIMSKI GUMI
NAPRAVEN GOLEM SERVIS...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации