Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Honda CR-V

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Honda CR-V | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:22 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 15:18 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 13:36 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Пробиштип

HONDA CRV

8 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 15:17 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava Honda CRV AWD

27 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
29 мар. 16:33 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Тетово

Honda CR-V TNG 2,0

22 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
27 мар. 08:15 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Honda Crv Awd

29 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 55 000 - 59 999
09 фев. 18:45 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V 2.2 4x4

64 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 17:01 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

HONDA CRV 4X4

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 09:37 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Countryman 1.6D/ 2015 god/144000km!!!

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
19 ноем. 05:09 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

Honda Crv 2010god

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
08 септ. 13:13 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Прилеп

Honda CRV 2.2 CDTi 140ks, 4x4, full-oprema,registrirana

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 16:45 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda CR-V

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 16:33 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Honda C-RV EX-L Automatic 2009 godina

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 350 000 - 399 999
28 јун. 10:02 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V 2.2 2008

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 16:43 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Honda CR-V 2.2 icdti 4x4

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 20:45 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

HONDA CRV 2.2 4WD

9 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 15:20 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Крива Паланка

Honda CR-V

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 11:20 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda CRV Hibrid 2019 so 99000km

35 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
28 септ. 13:13 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Делчево

Honda CR-V i-CTDi

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 септ. 18:54 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Делчево

Honda CR-V i-CTDi

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 12:14 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Охрид  ·  Вевчани

Honda CR-V 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 20:16 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam kola

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
25 фев. 07:22 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

Honda CR-V 2.2i-cdti 4x4 mk vozilo so 125.000km

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
25 јан. 23:15 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола  ·  Могила

Honda CR-V 2.0 benzin i plin

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
04 јан. 13:19 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Крива Паланка

Honda CR-V 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 14:48 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda CRV 2.2 cdti 4x4 140ks executive 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 15:02 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Крива Паланка

Honda CR-V

31 мај 12:36 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda CR-V ekstra

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 20:49 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Тетово

Honda CR-V 2.0 i-VTEC 155 KS 4-WD

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
12 апр. 16:39 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

Honda CR-V 2.2 140ks 4x4 koza panorama -10

8 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 23:13 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda CR-V -10

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 13:00 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda crv

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
12 јан. 13:32 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Струга

Honda CR-V

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
16 ноем. 15:00 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda CR-V 2.2 4WD Automatic

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
11 септ. 20:45 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

HONDA CR-V 2.2d

10 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 03:10 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CRV uvezena od CH - vtora raka

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 08:19 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Крива Паланка

HONDA CR-V 2.2 DIZEL 140 KS 4X4 CISTO NOV 09

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
29 мај 23:27 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

HONDA CR-V

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 00:03 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Honda CR-V

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
20 јан. 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Крива Паланка

HONDA CR-V 2.2 4x4 140KS -08

6 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 02:21 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda CR-V

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 08:13 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

HONDA CRV 2.2I-CTDI 4X4 EXECUTIVE

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 19:49 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Кавадарци

HONDA CR-V 2.0 147KS

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 13:20 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 14:17 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

Honda CR-V 2.2 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 14:05 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 18:02 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Прилеп  ·  Долнени

Honda cr-v

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
17 мај 20:44 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Струмица

Honda CRV 2.2

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 12:42 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda CR-V LPG

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 15:19 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Прилеп  ·  Долнени

Honda CR-V

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Honda CR-V | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации