Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -94

600 ЕУР

Се продава од: 075699807 Денес 03:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Prodavam kola vo super sostojba 075699807
075699807
075699807
Leaflet
Кон почеток