Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.0 -98

1 100 МКД

Се продава од: Dragan 21 ноем. 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava Opel Corsa 1.0 1998god
Registrirana cela godina, vo odlicna sostojba. Fabricka boja
075223133
Leaflet
Кон почеток