Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira 2.2 92 kw

Се продава од: valdet 09 фев. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
Doneseno od Ch vo odlicna sostojba
Napraven golem serviz pali vozi
Fabricni zatemneti stakla
So 7 sedist, novi zimski gumi
Kolata e bez maana
Info 078/345/794
Leaflet
Кон почеток