Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Laguna dizel 2003

2 100 ЕУР

Се продава од: Ivan Soluncev Вчера 04:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
laguna 1.9 dci , 88kw PRIVILEGE oprema , kolata e odlichna i mn zachuvana . sprtsko podvozje .
dva vida na bandazi (zimski i letni) so novi gumi
Ivan Soluncev
 
078578857
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации