Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Golf 7 1.6 tdi 81 2015 bluemocion

11 500 ЕУР

Се продава од: R F 13 септ. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf reg. Servisiran so zelen karton, aluminiumski bandasi, klimatronik autohold abc, multimedia navigacia, aux, usb, blutooth, bordcomputer, parking senzori, kozen volan, komandi na volan, tempomat, start stop, el.prozori centralno,svetla za magla, seznori za dozd. Top
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации