Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1 -84

0 ЕУР

Се продава од: Орце Кпаланка 24 дек. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
GOLF dizel,1984g. vo odlicna saostojba registriran .Pali vozi.Prva farba nema nigde skapalo,motor odlicen.Cena po dogovor....tel.075 834 908
Орце Кпаланка
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации